.

Aktuální otázky pracovního práva


Termín: 12.2.2019 v 9 – 14 hod.
Místo konání: Zlín, Vavrečkova 5262(budova č. 23, sídlo KHK ZK)

Získejte detailní a ucelený přehled o pracovněprávních vztazích z pohledu zaměstnavatele, zorientujte se v ustanoveních zákoníku práce, nového občanského zákoníku i dalších souvisejících norem.
Seminář je zaměřen na praktické dopady zákoníku práce do praxe, obsahuje praktická doporučení, příklady a návody k řešení složitých situací, které přináší každodenní praxe v pracovněprávních vztazích.
Stranou nezůstanou ani základní informace ohledně nově přijatých legislativních změn v oblasti pracovního práva, zejména v rámci koncepční novely zákoníku práce.


Seminář je určen pro: personalisty, mzdové účetní, vedoucí zaměstnance, odborové funkcionáře, majitele a jednatele firem, firemní právníky a další


Lektor:      Judr. Ing. Magda Janotová, LL. M.

Magda je zkušenou právničkou a lektorkou s mnohaletou praxí zejména v oblasti pracovního a korporátního práva a závazkových vztahů. Kromě právního poradenství se zabývá mediací, je autorkou odborných knih a článků a v neposlední řadě působí jako rozhodce u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. Jako lektorka se mimo jiné zaměřuje i na nejaktuálnější změny v právních oblastech (např. nový občanský zákoník nebo Obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR).

Přihlásit se můžete do 5.2.2019 e-mailem na info@khkzk.cz nebo přes formulář.

Pozvánka PDF

Přihlásit se na akci