.

 

Česko-slovenské ekonomické a podnikatelské fórum

 

 

Dovolujeme si Vás pozvat na "Česko-slovenské ekonomické a podnikatelské fórum", které se uskuteční dne 4. června 2018 v Žilině v hotelu Holiday Inn. Krajská hospodářská komora Zlínského kraje je jedním ze spoluorganizátorů.

 

Akce je organizována v souvislosti s oslavami 100. výročí založení Československa. Cílem ekonomického fóra je prezentovat ekonomickou dimenzi oslav 100. výročí založení Československa za účasti nejvyšších politických představitelů ČR a SR. Cílem podnikatelského fóra je podpořit rozvoj vzájemných obchodních vztahů ve vybraných oborech, zejména v oblasti strojírenství, kovozpracujícího průmyslu, dopravního strojírenství, energetiky, ekologie a elektrotechniky.  

 

Na ekonomickém fóru je předběžně plánováno vystoupení bývalého prezidenta ČR pana Václava Klause, bývalého prezidenta SR pana Ivana Gašparoviče, premiéra ČR pana Andreje Babiše, premiéra SR Roberta Pellegriniho, prezidenta Hospodářské komory ČR pana Vladimíra Dlouhého, prezidenta Slovenské obchodní a průmyslové komory pana Petera Mihóka a dalších významných hostů.

 

Dovolujeme si zaslat registrační link na akci a následná B2B jednání českých a slovenských firem, kde je potřeba se zaregistrovat a naplánovat bilaterální schůzku. Pod linkem rovněž naleznete veškeré informace o akci (předběžný program, informaci o organizátorech apod.). Je možné registrovat nejvýše 2 účastníky za jednu firmu.

 

http://czechslovakbusinessforum.sario.sk/    (veškeré informace o akci)

http://czechslovakbusinessforum.sario.sk/registration/1  (registrační formulář)