KHK ZK Vás zve na seminář

 

JAK NA GOOGLE ANALYTICS A VÝKONNOSTNÍ MARKETING

 
Termín: 21. 9. 2018, 10. – 17. hod.
Místo: Uherské Hradiště, Centrum celoživotního vzdělávání, Studentské náměstí 1531, (bývalá kasárna, 3. patro, zasedací místnost)
 
 
Cílem semináře je pomoci vám zvýšit a změřit efektivitu vašich online aktivit, webových stránek a sociálních sítí. Sledování návštěvnosti webových stránek v současné době již nestačí, je třeba začít využívat dostupné marketingové nástroje naplno! Seminář je určen obchodním zástupcům, majitelům firem, správcům e-shopů, marketingovým specialistům a dalším, kteří se pohybují v oblasti PR a reklamy.
 
 
Lektor: Bc. Zbyněk HYRÁK 
SPECIALISTA NA INTERNETOVÉ PODNIKÁNÍ, VÝKONNOSTNÍ INTERNETOVÝ MARKETING A WEBOVOU ANALYTIKU (GOOGLE UNIVERSAL ANALYTICS). 
 
Pozvánka Pdf.
 
 
Přihlásit se můžete do 14.9.2018 e-mailem na prochazkova@khkzk.cz, telefonicky na tel.: 777 105 680 nebo níže přes formulář.
 
Přihlášku lze zrušit nejpozději 3 pracovní dny před konáním akce na elektronickou adresu organizátora. Organizace má právo vyslat náhradníka (vhodné je upozornění organizátorů). Při neomluvené neúčasti nebo zrušení přihlášky v kratší lhůtě než 3 pracovní dny před datem konání semináře, bude účtován stornovací poplatek ve výši 100% účastnického poplatku.

Přihlásit se na akci