Co hledáte?

ANKETA FÉROVÝ ZAMĚSTNAVATEL ZNÁ SVÉ VÍTĚZE PRO ROK 2020

28. 07. 2020

Ve Zlíně byli 21. července 2020 vyhlášeni vítězové ankety Férový zaměstnavatel, kterou každoročně organizuje Zlínský kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou.
Vyhlášení se za KHK ZK zúčastnila Iveta Táborská, ředitelka komory.

Tento titul mohou získat společnosti a organizace, které dbají na rovné podmínky svých zaměstnanců a pomáhají jim sladit pracovní a rodinný život. Hodnotí se například to, zda zaměstnavatel nabízí svým lidem pružnou pracovní dobu, jaké jim poskytuje benefity, zda podporuje prorodinné aktivity, jestli zaměstnává osoby se zdravotním postižením nebo jakým způsobem podporuje veřejně prospěšné činnosti a sociální služby. Šestičlennou hodnotící komisi tvořili zástupci Zlínského kraje, Krajské hospodářské komory ZK, Úřadu práce a Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.  

Do letošního 8. ročníku se přihlásilo celkem 19 subjektů. Jednalo se o malé a střední podniky i nepodnikatelské organizace. V kategorii Malá organizace (do 50 zaměstnanců) získala ocenění překladatelská agentura a jazyková škola ZELENKA Czech Republic s.r.o., v kategorii Střední organizace (od 50 do 250 zaměstnanců) byla oceněna stavební firma s dlouholetou tradicí PSG Construction a.s., v kategorii Velká organizace (nad 251 zaměstnanců) úspěšná společnost vyrábějící plastové obaly Greiner packaging Slušovice s.r.o. a v kategorii Nepodnikatelský subjekt obdržela ocenění Střední odborná škola Luhačovice.

Všem oceněným gratulujeme a přejeme hodně úspěchů, nových inspirací a spokojených zaměstnanců.