Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Co hledáte?

Podpora exportu a zahraniční spolupráce

Španělská společnost specializující se na asfaltové a silniční stavby s více než 70letou zkušeností v oboru hledá pro svůj výrobní proces tavicí bubny na pevný asfalt a asfalt pro výrobu různých typů asfaltových směsí.

Firma má zájem zejména o výrobky, které jsou již na trhu. Španělská společnost hledá partnery pro spolupráci formou dodavatelské smlouvy. 
Španělská společnost je rodinný podnik, který se zabývá výstavbou a údržbou občanských a průmyslových projektů. S více než 70 lety zkušeností v oboru se zabývá pokládáním dlažeb a asfaltováním silnic, což je obor, v němž je v současné době ve Španělsku etalonem. Firma vlastní několik lomů a asfaltáren v různých regionech Španělska.

Do jejího pole působnosti patří kromě silnic a dálnic také výstavba všech typů občanské a průmyslové infrastruktury, jako jsou obytná sídliště, průmyslové závody, vodní díla, přístavy, železnice a mosty. Firma začleňuje inovace jak do výzkumu a vývoje nových výrobků a služeb, tak do procesů řízení. V posledních letech se společnost podílí na výzkumných a vývojových projektech EU s partnery z různých zemí.
V současné době se společnost snaží najít nové obchodní partnery na základě dodavatelských smluv.
Zejména hledá dva typy dodavatelů nebo dodavatele, kteří dodávají dva druhy výrobků pro silniční stavitelství:
- Asfalt v pevném stavu, distribuovaný v sudech nebo velkých pytlích, s kapacitou dodávek 12 500 tun tohoto druhu asfaltu ročně.
- Taviče asfaltu v bubnech s plynovým ohřevem, s tahem žlabu 7-9 tun/h. Tavič by měl být zásobován sudy nebo big bagy.

Poptávané výrobky by byly realizovány v mobilních zařízeních, což umožní expanzi společnosti na trhu výroby asfaltových směsí.

Výrobky by se používaly při výstavbě silniční infrastruktury podle potřebných specifikací španělského národního trhu, takže výrobky musí odpovídat jeho specifikacím:

- Pevný asfalt: Typické specifikace odpovídající asfaltům typu 35/50, 50/70, modifikovaným asfaltům.
- Asfaltové taveniny: Označení CE
 V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz, BRES20240612012
 

Švédská společnost hledá dodavatele pro své vlastní modulární solární přístřešky
Švédská společnost s vlastním vývojem modulárních solárních přístřešků, které integrují vysoce účinné solární panely, nabíječky pro elektromobily a bateriové úložné systémy, hledá dodavatele s odpovídajícími odbornými znalostmi a kapacitou pro výrobu svých výrobků. Přístřešky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a odolné oceli a jsou vybaveny moderními solárními panely. Přístřešky jsou určeny k použití na parkovacích plochách, včetně příjezdových cest k obytným domům, komerčních parkovišť a velkokapacitních parkovišť. 
Posláním této švédské společnosti, která se specializuje na inovativní, vlastními silami vyvinuté modulární solární přístřešky pro auta, je revoluční přeměna parkovacích míst na udržitelný majetek přinášející příjmy díky integraci řešení pro využití solární energie. Přístřešky pro auta jsou vyrobeny z vysoce kvalitní a odolné oceli a integrují vysoce účinné solární panely, nabíječky pro elektromobily a systémy pro ukládání baterií. Primárním cílovým trhem jsou zákazníci z řad firem (B2B) s významnými parkovacími kapacitami. Společnost vidí silný potenciál na evropském trhu díky rostoucí poptávce po udržitelných energetických řešeních, včetně klíčových trhů, jako je Francie, Rakousko, Itálie a Německo.
 
Portfolio výrobků zahrnuje dva modely:
● Cap: Přístřešek pro auta s přesahem na jedné straně.
● Pac: Přístřešek pro auto s přesahem na obou stranách.
 
Oba modely jsou navrženy tak, aby je bylo možné přizpůsobit z hlediska velikosti a kapacity a aby je bylo možné přizpůsobit různým prostředím. Základní barvy jsou bílá, šedá a černá, ale lze je vyrobit i v dalších barevných variantách. Modulární solární přístřešky pro auta poskytují nejen udržitelná energetická řešení, ale také přidanou hodnotu tím, že snižují provozní náklady a zlepšují ekologický profil nemovitostí klientů.
 
Společnost hledá dodavatele se solidními zkušenostmi a odbornými znalostmi, který by spolupracoval na výrobě produktů společnosti podle konstrukčních požadavků a funkčních kritérií. Společnost předpokládá počáteční objem objednávek dostatečný pro pokrytí instalací v klíčových pilotních lokalitách po celé Evropě s možností rozšíření podle toho, jak poroste poptávka. 
 
Jedinečné prodejní body a mimořádné vlastnosti výrobků společnosti:
● modulární a přizpůsobitelná konstrukce
● integrace solárních panelů, nabíječek pro elektromobily a bateriových úložišť
● Vysoká účinnost a nákladově efektivní energetická řešení
● Snížení emisí CO2
● ochrana vozidel před povětrnostními vlivy
● Snížení nákladů na údržbu, například na odklízení sněhu 
 
Ideální dodavatel musí mít:
● prokazatelnou zkušenost s přechodem od nápadu k dodávce
● minimálně deset let zkušeností s prací s ocelí 
● příslušné certifikace a soulad s normami EU
● zkušenosti s logistikou a řízením dodavatelského řetězce
● závazek k udržitelnosti
● finanční stabilita
● výhodou je, pokud máte zkušenosti s technologií solární energie a její infrastrukturou
 
V ideálním případě by se partner měl nacházet v Evropě, aby byla zajištěna bezproblémová logistika a soulad se zaměřením společnosti na trh.
Společnost očekává, že ideální partner:
● dodává vysoce kvalitní materiály a komponenty
● poskytne technické znalosti a podporu
● pomůže s logistikou a distribucí
● spolupracovat na vývoji a inovacích výrobků
● potenciálně nabídne finanční investice na podporu rozšiřování.
 
Ideální partnerství by zahrnovalo:
● společné získávání a dodávání materiálů a komponentů, zajištění vysoké kvality a udržitelnosti
● efektivní logistiku a distribuční kanály pro zefektivnění procesu dodávek
● společné úsilí při vývoji, inovaci a přizpůsobení výrobků potřebám trhu.
● komplexní servis a podporu při instalaci, údržbě a poprodejních službách.
● Společný závazek snižovat dopad na životní prostředí a podporovat udržitelné postupy v celém hodnotovém řetězci.
 
Dlouhodobým cílem je navázat silná partnerství, která společnosti umožní rozšiřovat své aktivity, zdokonalovat nabídku produktů a rozšiřovat působnost na trhu. Společnost usiluje o vytvoření sítě spolehlivých partnerů, kteří sdílejí její závazek k udržitelnosti a inovacím. Navázání těchto partnerství umožňuje společnosti vytvořit robustní ekosystém, který podporuje růst a úspěch společnosti, poskytuje výjimečnou hodnotu zákazníkům a přispívá k udržitelné budoucnosti.
 
Upozorňujeme, že potenciální dodavatelé jsou před zahájením dialogu se společností povinni podepsat NDA, které obsahuje výrobní plány a výkresy návrhu výrobku.

V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz, č. BRSE20240607010
 

Německý výrobce udržitelných bateriových úložišť hledá dodavatele komponentů
Německá společnost vyrábí udržitelné a vysoce výkonné bateriové úložné systémy založené na již použitých bateriích pro průmysl a obchod. Systémy bateriových úložišť jsou ideálním doplňkem, který umožňuje zákazníkům být nezávislými na rostoucích cenách elektřiny, umožňuje kdykoli využívat obnovitelné zdroje energie a zajišťuje stálou bezpečnost dodávek. Systém bateriového úložiště je ideální pro malé a střední podniky i průmyslové zákazníky a je škálovatelný od minimální velikosti 58 kWh až po 25,75 MWh.
1. Komerční sklad:
Komerční skladovací systém je univerzálním řešením pro efektivní dočasné skladování zelené elektřiny. Díky modulární konstrukci komerčního skladovacího systému lze pokrýt širokou škálu aplikací. Omezení špičkového zatížení, optimalizace vlastní spotřeby, funkce pro více použití, acyklické využití sítě a nouzový provoz jsou jen některé z možností.
2. Velkokapacitní bateriové úložiště:
Bateriový blok nabízí téměř neomezený rozsah kapacit pro ukládání dat od 1,288 MWh. To umožňuje spolehlivé skladování v sousedství, udržitelné alternativy dodávek pro zákazníky nebo vyhrazený nabíjecí park pro elektromobily. I zde může modulární konstrukce velkokapacitního bateriového úložiště pokrýt širokou škálu aplikací. Omezení špičkového zatížení, optimalizace vlastní spotřeby, funkce pro více využití, acyklické využití sítě a virtuální elektrárny jsou jen některé z možností.
Společnost hledá dodavatele pro první malou sérii v letošním roce a velkou sérii plánovanou na rok 2025. Není vyžadována žádná certifikace. Dodavatelé by však měli být schopni jednat pružně, protože nový produkt společnosti je stále ve fázi vývoje.
Společnost v současné době hledá výrobce třetích stran pro:
- přípojnic a izolace, 
- rozvodné desky střídavého proudu, 
- předem vyvinuté komponenty a 
- kabelové sestavy.
 
V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz, č. poptávky BRDE20240603012

Švédská společnost s inovativním tréninkovým vybavením pro fotbalisty a nadšence hledá dodavatele na výrobu produktu
Švédská společnost nabízející fotbalové tréninkové vybavení vlastní konstrukce, vhodné pro profesionální sportovce i fotbalové nadšence, které zvyšuje kontrolu nad míčem a výkonnost, hledá spolehlivého dodavatele, který by vyráběl její produkty podle specifikací společnosti. Výrobky se skládají z míče velikosti 4 připevněného k bedernímu pásu se zapínáním na suchý zip. 
Skandinávská společnost vyvíjí a vyrábí tréninkové vybavení pro fotbalové sportovce a nadšence, tréninkový nástroj navržený tak, aby vyhovoval lidem všech věkových kategorií bez ohledu na úroveň. Nástroj kombinuje trénink a zábavu, aby zlepšil fotbalové dovednosti a výkonnost a zároveň podpořil aktivní životní styl. Společnost se zaměřuje na nabídku účinného a poutavého tréninkového nástroje a úspěšně vytvořila inovativní koncept výrobku, který přitahuje fotbalové fanoušky a sportovce po celém světě. Ačkoli na trhu existuje podobné tréninkové vybavení, design výrobku společnosti předčil konkurenci z hlediska funkčnosti, což uživatelům umožňuje využívat vybavení tím nejlepším možným způsobem. Cílem společnosti je, aby se její inovace stala nejen významným produktem v krátkodobém horizontu, ale aby zůstala relevantní a užitečná i v dlouhodobém horizontu a stala se nedílnou součástí fotbalové komunity, a to jak profesionální, tak rekreační.
Výrobky se skládají z míče velikosti 4 připevněného k bedernímu pásu se zapínáním na suchý zip. Šňůra se bude skládat ze dvou různých typů, elastické a neelastické. Model a velikost zůstanou z velké části stejné, ale mohou se dlouhodobě vyvíjet a přizpůsobovat. Pokud jde o barvy, představa je celá černá s bílým míčem. V závislosti na další spolupráci může společnost přidat další barvy pro události a zvláštní příležitosti. 
Míč je ideální pro odbourání sedavých návyků a trénuje reflexy, soustředění, koncentraci a kontrolu těla. 
Společnost hledá spolehlivého dodavatele s odpovídajícími odbornými znalostmi, zkušenostmi, poradenstvím a komplexním řešením. Kromě toho splnění certifikátů prokazujících schopnost zvládnout objemy, počínaje ekologickými ohledy a konče tím, že se jedná o stabilní a renomovanou společnost/továrnu.
V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz, č. poptávky BRSE20240516020

Polská společnost hledá dodavatele třecích materiálů pro mokré aplikace
Polská společnost prodává díly pro automatické spojky po celém světě.
Společnost hledá dodavatele třecího materiálu: 
- bez azbestu, organické třecí obložení s vysokým obsahem uhlíku a aramidu, které vykazuje vysokou tepelnou stabilitu. Materiál charakteristický zdravou pórovitostí a pružností umožňující efektivní proudění oleje uvnitř materiálů pro zlepšení odvodu tepla, což je výhodné pro vysoce výkonné aplikace.
- Třecí obložení v aplikacích ponořených do oleje, zejména pro diferenciály, spojky s vysokým jednotkovým zatížením nebo vysokými nároky na výkon. Obložení lze specifikovat pro aplikace automatických spojek.

Specifikace výrobku:
- dva typy: jeden vyztužený kevlarem a druhý vyztužený karbonem
- plech o rozměrech minimálně 400 x 400 mm a maximálně 700 x 700, přičemž 700 x 700 je nejvhodnější.
- tloušťka materiálu: 1,10 mm a 1,70 mm
- společnost by ráda získala třecí materiál vyráběný společností BorgWarner, typ 6910.
- Společnost Sonnax distribuuje třecí materiál s názvy HTE, HTL a HTS.
Příklad třecího materiálu:
Fyzikální vlastnosti:
- e-modulus: 29 - 66 N/mm²
- Tepelný rozklad: 325 °C (DSC inertní plyn)
- Tepelná vodivost: 0,185 - 0,186 W/mK
Podmínky:
- Hodnota tření (Ref. Dexron VI ATF)
- Dynamická: 0,13 - 0,16
- Statická: 0,10 - 0,14
- Doporučený povrchový tlak: 0,3 - 4,8 N/mm²
- Max. povrchový tlak (dynamický): 0,5 mm/nm: 5,5 N/mm²
- Max. povrchový tlak (statický): 0,5 mm/mm: 5,5 N/mm²
- Chlazení olejem
- Doporučená teplota oleje: 80 °C
- Maximální teplota olejové vany: 80 °C 150°C
- Množství (cirkulace): 0,5 l/min 
V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz 

Světoznámý polský výrobce strojů a technologických zařízení pro různá průmyslová odvětví, zejména jednoúčelových obráběcích strojů pro obrábění dvojkolí a jejich součástí, hledá dodavatele komponentů z České republiky a Slovenska
Polský výrobce speciálních obráběcích strojů a zařízení používaných zejména pro údržbu a renovaci kolejových vozidel hledá dodavatele, který by byl schopen vyrábět specifické komponenty pro tyto stroje.
Případná spolupráce by probíhala formou dohody s dodavatelem v souladu s technickou dokumentací poskytnutou polskou společností. Potenciálními partnery mohou být jak výrobci, tak poskytovatelé služeb (obrábění) z České republiky a Slovenska.  
Tato polská společnost je výrobcem s více než dvacetiletou zkušeností, specializuje se na zařízení pro údržbu a renovaci železničních vozidel, tj. soustruhy na kola pod podlahou, moderní soustruhy na kola nad podlahou, vrtačky řady WDL, diagnostické stanice pro diagnostiku železničních kol, kolejové posunovače, lanové navijáky, stroje na válcování kruhů.
Tyto výrobky jsou známé téměř po celém světě díky efektivně fungující síti zahraničních distributorů, kterou společnost buduje již řadu let.
V současné době se chce společnost zaměřit na navazování kontaktů s potenciálními dodavateli komponentů pro nabízené stroje a zařízení. Mezi ně patří: tělesa strojů, skříně, motory, převodovky, kabely, software atd.
Potenciálními partnery mohou být firmy z oblasti CNC obrábění, svařování, řezání, ohýbání a technologického zpracování (galvanické pokovování, kalení, žíhání, lakování), dále výrobci elektroniky, automatizace, pneumatiky nebo periferních zařízení souvisejících s výrobou strojů určených pro údržbu a renovaci kolejových vozidel.
V příapadě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz 

Rakouská společnost hledá výrobce skládacích kontejnerů
Rakouský malý a střední podnik se specializuje na skládací kovové kontejnery pro rychlé a flexibilní vytváření prostoru. Hledá evropského výrobce s odbornými znalostmi v oblasti kovovýroby, který by tyto skládací kovové kontejnery vyráběl na základě dodavatelské smlouvy. Kontejnery mají rozměry 580 cm na délku, 245 cm na šířku a 240 cm na výšku a jejich přibližná hmotnost je 1000 kg. 
Kontejnery by měly být vybaveny:
- opláštění sendvičovými panely (50 mm)
- Izolované střechy z trapézového plechu (50 mm).
- dveře a okna
- skládací mechanismus na pantech 
- Vodotěsná podlaha (bez dřeva)
Výrobce by měl mít kapacitu na výrobu 10-20 kusů měsíčně.
Hledaný partner má plnou podporu rakouského vývojáře a bude součástí velmi inovativního podniku. 
Partner by měl splňovat specifické specifikace zatížení, včetně nosnosti podlahy 500 kg/m² a nosnosti střechy 200 kg/m². Kromě toho by tyto kontejnery měly být stohovatelné ve smontovaném i složeném stavu, měly by být vybaveny jeřábovými zvedáky a bezpečnými uzamykatelnými dveřmi.
V případě zájmů kontaktujte fojtikova@khkzk.cz 

Polská společnost hledá výrobce a dodavatele všech druhů náhradních dílů a příslušenství pro známé značky automobilů, kteří chtějí vstoupit na polský trh nebo zvýšit svůj podíl
Společnost působí na trhu od roku 2015 a vznikla na základě restrukturalizace jednoho z největších polských výrobců automobilových motorů. Oddělení prodejního oddělení, jako samostatné společnosti, umožnilo rozšířit obchodní nabídku pro externí zákazníky a posílit pozici na trhu náhradních dílů. Dlouholeté zkušenosti a profesionální služby zákazníkům umožňují společnosti udržet si vysokou pozici na trhu. 
Společnost nabízí široký sortiment výrobků: náhradní díly pro automobily, vybavení pro autoservisy, náhradní díly pro údržbu a vysokozdvižné vozíky.
Společnost chce sortiment výrobků dále rozšiřovat. Proto hledá výrobce a dodavatele všech druhů náhradních dílů a příslušenství pro známé značky automobilů, kteří chtějí vstoupit na polský trh nebo zvýšit svůj podíl.
Společnost nabízí mezinárodní dlouhodobou spolupráci formou distribuční smlouvy.
V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz 

Německý vývojář mobilního plážového lehátka hledá výrobce
Německý vynálezce hledá partnera pro spolupráci při výrobě a distribuci mobilního plážového lehátka. Vývoj mobilního plážového křesla je dokončen. Vzorky již byly vyrobeny a jsou k dispozici k předvedení. Registrace u Evropského patentového úřadu je v jednání.
Preferovaná konstrukce je kovová a/nebo hliníková. Cílem je vyrobit mobilní plážové křeslo v lehkém provedení s co nejmenší hmotností. Preferovaným partnerem je zavedený výrobce z oblasti kempování. Cílem je sériová výroba alespoň 1 000 kusů ročně. Technické podrobnosti týkající se výroby mohou být ještě oboustranně upřesněny.
Mobilní plážové lehátko lze používat na pláži, na zahradě i v kempu.
Pro požadovanou dohodu o spolupráci existují možnosti jako dohoda s výrobcem, licenční dohoda nebo jako společný podnik. V ideálním případě výrobce přebírá také distribuci. Cílem je spolehlivé a dlouhodobé obchodní partnerství. Mobilní plážové lehátko je univerzálně použitelné, snadno se montuje a demontuje, je vhodné pro mobilní použití, ve srovnání se standardním plážovým lehátkem je cenově velmi výhodné, lehké, přenosné a robustní.  
V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz 

Francouzská společnost hledá výrobce robotických výrobků, kteří by chtěli vstoupit na francouzský trh na základě dohody o distribuci
Francouzská společnost se zaměřuje na technologická řešení pro transformaci a digitalizaci průmyslových procesů a podniků se zvláštním zřetelem na maloobchod a skladovou logistiku. 
V současné době společnost hledá partnery, kteří nabízejí špičková řešení pro průmysl, zemědělsko-potravinářský průmysl, bezpečnost, stavebnictví a maloobchod, aby rozšířila svůj sortiment, jako např:
-periferní robotika (komponenty, chapadla atd...)
-Robotické aplikace (paletizace)
-průmyslový robot
-Robotická spolupráce
-Mobilní roboti
-Roboti
-Autonomní mobilní robotika pro specifické aplikace
Podnik hledá výrobce nových produktů v oblasti robotiky, aby rozšířil své portfolio výrobků, které bude distribuovat na francouzském trhu, v Belgii, Švýcarsku, Lucembursku, Kanadě a severní Africe. Hledá se partnerství s výrobními partnery na základě smluv o distribučních službách.
Hledané technické specifikace nebo odborné znalosti
-Partner musí být výrobcem robotických výrobků.
-výrobky musí být inovativní a připravené k distribuci.
-Cenové rozpětí může začínat od 500 EUR až po miliony EUR.
-Výrobky se musí týkat odvětví průmyslu, zemědělství a potravinářství, bezpečnosti, stavebnictví, maloobchodu a IT aplikací.
V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz

Francouzská společnost hledá výrobce plastových trubek
Francouzská společnost se specializuje na navrhování a výrobu výrobků ze skládaného polymeru. Trubky mohou být použity v leteckém, automobilovém a v dalším průmyslovém odvětví, jako ochrana kolem dílů nebo jako funkční trubky.
Technologie skládané trubka přináší revoluci v průmyslových standardech, protože výrazně snižuje hmotnost a velikost výrobků.

Pro výrobu těchto trubek francouzská společnost hledá trubky kombinující velký průměr s tenkou tloušťkou stěny.
Výrobci vytlačovaných trubek by měli navrhnout trubky s:
Průměr: od 150 mm do 300 mm
Tloušťka: od 0,5 do 1,5 mm. 
Složení: PP (polypropylen)
Množství: Včetně všech průměrů: 10 km/trubky/rok. 
Trubky lze navrhnout v délce 2 až 3 m. 
Francouzská společnost se zaměřuje na dlouhodobou dohodu o dodávkách a výrobě.
Pro více informací kontaktujte fojtikova@khkzk.cz

Slovenská společnost zabývající se realizací energeticky pasivních a soběstačných domů hledá obchodní partnery v rámci subdodávek
Slovenská společnost působí ve stavebnictví od roku 2010. Zabývá se realizací projektů, včetně skleníků a zejména pasivních domů ("krtků"), které se nacházejí ve střední Evropě. Společnost nabízí konzultace a veškerou potřebnou projektovou dokumentaci přes vlastní realizaci stavby až po územní řízení do konečného stavu. Dále společnost nabízí know-how a podporu, ale také reference. Společnost vytvořila kompletní systém, který lze postavit kdekoli. Společnost hledá dodavatele, kterým by mohla zadat část konkrétní zakázky. Společnost hledá stavební firmy, které by vyráběly pasivní domy na základě subdodavatelské smlouvy. Společnost chce rozšířit svou síť realizátorů a architektů. 
Pasivní domy společnosti MoleHouse představují špičkové standardy v oblasti energeticky úsporného navrhování moderních staveb. Systém krtčího domu je částečně prefabrikován v domě subdodavatele. Systém je vyroben jako lehký pro snadnou přepravu. Je zde obrovský potenciál pro práci v téměř všech povětrnostních podmínkách. Hlavními výhodami těchto domů jsou: - snížení nákladů na energii a údržbu o 80 % - pohlcování CO2 a produkce kyslíku - zásobník vody cca 40 m3 na každý dům - akustické vlastnosti - navrženy tak, aby odstraňovaly smog a udržovaly čistý vzduch - stabilní teplota, rozdíl během roku v rozmezí 3 °C plus, mínus. Domy jsou v energetické kategorii A0 nebo soběstačné, postavené na svazích, takže ponechávají úrodnou půdu pro pěstování plodin. V hodnocení životního cyklu jsou CO2 pozitivní. Měření na stávajících domech ukazují, že potřebují o 40 % méně polystyrenu, než požadují normy. V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz 

Belgická společnost působící v oblasti montáže solárních ocelových konstrukcí hledá evropského výrobce pozinkovaných základových šroubů
Belgická společnost s více než 15 lety zkušeností ve fotovoltaickém průmyslu se specializuje na systémy pozemní montáže a fotovoltaické stínění; navrhuje, vyrábí a instaluje vlastní systémy. Tímto způsobem může zaručit dokonalou kontrolu výrobků. Společnost neustále investuje do svého personálu a infrastruktury, aby si udržela a zvyšovala úroveň kvality. K zajištění ukotvení svých konstrukcí potřebuje společnost základové šrouby. Belgická společnost v současné době nakupuje základové šrouby v Asii a ráda by našla geograficky bližší dodavatele, nejlépe malé a střední podniky, aby zajistila svůj dodavatelský řetězec. Belgická společnost působí v odvětví s vysokým potenciálem růstu a dbá na kvalitu a trvanlivost svých konstrukcí. Systém kotvení pomocí základových šroubů zamezuje instalaci betonových konstrukcí a přispívá tak k cílům udržitelného rozvoje společnosti.
Základové šrouby musí být vyrobeny o průměru 76 mm, tloušťce 3,5 mm a ve dvou různých délkách: 1400 mm a 2100 mm Materiál šroubů je S350 + pozinkování (třída koroze C3) v produkci až 30.000ks ročně. V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz 

Rumunská cestovní kancelář s kompletním servisem hledá nové mezinárodní obchodní partnery (tj. hotely, cestovní kanceláře, touroperátory) pro rumunské outgoingové turisty
Tato rumunská společnost je cestovní agenturou s kompletními službami, která se věnuje volnočasovým a obchodním cestám. Na rumunském trhu působí již 10 let. Od svého založení v roce 2013 nabízí rumunská společnost integrované služby v oblasti služebních cest firmám z různých odvětví a oborů činnosti v Rumunsku a tisíce cest a dovolených do mezinárodních destinací pro jednotlivce. Dnes je společnost známou cestovní kanceláří a důvěryhodným partnerem v oblasti cestovního ruchu pro firmy i jednotlivce.
Služby společnosti se diverzifikovaly s požadavky klientů. Portfolio služeb společnosti zahrnuje:  
- Letenky: Společnost nabízí širokou škálu tarifů, možností a zařízení pro nákup letenek díky partnerství, které uzavřela s globálními distribučními platformami a nejvýznamnějšími leteckými společnostmi, a také díky využití nejlepších technických řešení, která jsou v oboru k dispozici.
- Rezervace a ubytování: Společnost má přístup k mnoha hotelovým platformám po celém světě a také přímé kontakty pro sjednání tarifů. 
- Transfery: Společnost spolupracuje se specializovanými poskytovateli služeb v Rumunsku i ve světě, aby mohla nabízet bezpečné služby transferu z letiště, které kladou důraz na kvalitu a pohodlí.
- Teambuildingy a akce: Rumunská společnost organizuje teambuildingy a firemní akce na základě požadavků a preferencí klientů. Nabízí kompletní služby včetně cestování, ubytování, aktivit atd.
- Balíčky pro volný čas: Společnost nabízí cestovní služby pro jednotlivce, kteří chtějí poznat národní i mezinárodní destinace. Nabízí různé typy balíčků, včetně: dobrodružných a exotických cest, balíčků pro rodiny s dětmi, balíčků pouze pro dospělé atd.
Rumunská společnost má zájem o mezinárodní rozvoj prostřednictvím vyhledávání obchodních partnerů, s nimiž by mohla rozvíjet služby v následujících oblastech:
- Příjezd: rumunská společnost nabízí širokou škálu služeb na míru pro mezinárodní partnery. Firma se specializuje na služby pro skupiny cestující na základě předem stanoveného programu nebo okruhu. 
S cílem dále rozšířit složku služeb pro odjíždějící turisty se rumunská společnost snaží najít nové mezinárodní obchodní partnery v následujících oblastech:
- Hotely, které mají zájem o uzavření partnerství pro ubytování rumunských turistů v různých destinacích;
- cestovní kanceláře a touroperátoři v zahraničí, kteří chtějí nabízet turistické služby (např. management incomingových turistů, prohlídky s průvodcem, teambuildingy apod.
V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz
 
Belgický kamenný a internetový obchod nabízí výhradně ty nejlepší výrobky splňující přísná kritéria výběru
Jejich sortiment je určen pro rodiče s dětmi od těhotenství až po děti do 6 let a plánuje se rozšířit o výrobky pro uvědomělý a zdravý životní styl rodiny. Poskytují také informační obsah prostřednictvím seminářů, brožur a videí, aby zákazníky vzdělávali a posilovali je při informovaném výběru.  
V současné době usilují o spolupráci s evropskou výrobní společností, která by vyráběla postýlky Montessori a dodržovala jejich požadavky na materiál a bezpečnost. Tato postel bude prodávána pod jejich značkou a bude uvedena v jejich koncepčním obchodě a internetovém obchodě. Hledají partnera, který s nimi bude spolupracovat na designu, materiálech a nezbytných bezpečnostních normách pro dětskou postel. Společně chtějí dosáhnout dobrého poměru ceny a kvality, aby zajistili dostupnost pro širší publikum. Spolupráce se společností představuje příležitost prodat výrobek početnému publiku čítajícímu více než 100 tisíc e-mailových adres a zároveň svými výjimečnými standardy stanovit nové měřítko pro ideální dětskou postel.
Při hledání výrobního partnera společnost hledá spolehlivost spolu se závazkem dodržovat spravedlivé pracovní postupy, což zaručuje, že postel bude vyrobena eticky a se zaručenou spravedlivou mzdou pro zaměstnance. 

Hledané technické specifikace nebo odbornost
* Evropská výroba
* dřevo z místních zdrojů
* dřevo označené alespoň FSC, PEFC nebo EU
* co nejméně překližky nebo žádná překližka, a pokud je použita, přísné testování emisí formaldehydu a dalších těkavých organických látek
* označení CE
* označení EN71
* společnost v souladu s evropskými směrnicemi pro zaměstnance
* nejvyšší standardy pro barvy, lepidla a laky s ohledem na těkavé organické látky prokázané emisními testy použitých výrobků
 
Kromě výše uvedeného chce společnost prozkoumat řešení obalů, která jsou výhodná pro přepravu a nabízení výrobku prostřednictvím koncepčního obchodu i internetového obchodu. Kromě toho chtějí společně vyvinout konstrukční řešení, které by prodloužilo životnost postele a umožnilo ji po prvním použití použít jako křeslo, pohovku nebo jiný kus nábytku. 
V případě zájmu kontaktujte fojtikova@khkzk.cz
 
Hledají se evropští dodavatelé smaltovaných plechů klasifikovaných pro použití v laboratořích
Švédská společnost má dlouholetou tradici ve výrobě vysoce kvalitního laboratorního a nemocničního nábytku, laboratorních digestoří a souvisejících výrobků. Jejich systém laboratorního nábytku nabízí novou úroveň flexibility, která uživateli umožňuje rychlou změnu konfigurace. Laboratorní digestoře jsou vyvinuty tak, aby se daly snadno instalovat a integrovat do jejich flexibilního systému vybavení. 
Společnost nyní hledá nové dodavatele smaltovaných plechů. Smaltované plechy se používají jako dno laboratorních digestoří. Protože se společnost snaží být co nejšetrnější k životnímu prostředí, upřednostňuje dodavatele ze zemí sousedících se Švédskem, ale je otevřena i dodavatelům z jiných zemí EU. 
Dodavatel musí být schopen dodat smaltovaný plech klasifikovaný pro použití v laboratorním prostředí. 
Plechy se ohýbají a řežou na základě výkresů.

Dodavatel musí být schopen dodat smaltovaný plech v těchto rozměrech:
1740 x 667 mm 44 mm
1404 x 667 mm 44 mm
1104 x 667 mm 44 mm
804 x 667 mm 44 mm
Objem: 100 kusů za rok.
Další možností je, že švédská společnost může ohýbat a řezat plech ve vlastní režii a poté jej zaslat dodavateli, který na plech nanese smaltovaný povlak a od dodavatele obdrží finální výrobek. 
Ideálním partnerem je výrobce, nejlépe se sídlem v blízkosti Švédska nebo alespoň v EU, který je schopen vyrábět a dodávat smaltované plechy klasifikované pro použití v laboratořích podle specifikací švédské společnosti. Společnost usiluje o navázání dlouhodobého partnerství se spolehlivým výrobcem.
Pro více informací kontaktujte fojtikova@khkzk.cz