Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Co hledáte?

Proč se stát členem

 

 

Společenská prestiž

 1. Členství v obchodních a hospodářských komorách je vnímáno na celém světě jako prestižní záležitost a potvrzení solidnosti. Členství v Komoře znamená být součástí velké podnikatelské rodiny, která čítá téměř 300 podnikatelských subjektů ve Zlínském kraji a 15 000 v České republice. Více než 60 % nejúspěšnějších firem, které figurují v žebříčku Czech Top 100 za rok 2017, je členem HK ČR. V první desítce je to dokonce osm firem.
   
 2. Možnost ovlivňovat podnikatelské prostředí ve Zlínském kraji i ČR
  Prostřednictvím Hospodářské komory ČR můžete připomínkovat zákony. Svými podněty můžete ovlivňovat i každodenní činnost KHK ZK.
   
 3. Pravidelné informace ze světa podnikání
  Každý týden dostanete od KHK ZK zdarma elektronický zpravodaj (tzv. týdenní informační servis) a jednou měsíčně tištěný celorepublikový časopis Komora, který informuje o podnikání v ČR a jednotlivých regionech.
   
 4. Navazování kontaktů
  Podnikatelská setkání a další akce Komory, ať už na místní, regionální, celostátní nebo mezinárodní úrovni, jsou jedinečnou příležitostí k získání osobních společenských a profesních kontaktů. Čím více příležitostí využijete, tím více kontaktů získáte.
   
 5. Vzdělávání se slevou
  Komora každoročně pořádá řadu školení a vzdělávacích akcí, přičemž členům většinou umožňuje jejich absolvování se slevou.
   
 6. Exportní příležitosti
  Komora organizuje podnikatelské mise, business dny či exportní fóra, na kterých jste vítáni. Vyberte si z nabídky proexportně zaměřených akcí organizovaných KHK ZK, potkejte se se zahraničními partnery přijíždějícími v rámci podnikatelských misí do Zlínského kraje buď na hospodářské komoře nebo přímo u vás ve firmě. Můžete také využít služeb Kontaktního centra pro východní trhy se sídlem ve Zlíně.
   
 7. Projektové příležitosti
  Komora či její institut realizuje projekty, financované z evropských zdrojů, do nichž se firmy mohou zapojit nebo využívat jejich výsledky. V některých případech můžete získat i finanční podporu.
   
 8. Prostor pro propagaci podnikatelských aktivit
  KHK ZK nabízí prostor pro prezentaci aktivit v rámci svých informačních kanálů, tzn. na webu Komory, na Facebooku Komory, v rámci Týdenních tiskových informací i díky naší spolupráci s médii. Dejte nám vědět o tom, co děláte!
   
 9. Prostor pro rozvoj spolupráce firem a škol, zejména technického zaměření
  Komora organizuje ve spolupráci se Zlínským krajem a dalšími institucemi Technické jarmarky, Dny řemesel, Veletrh práce a vzdělávání, akce pro kariérní poradce a další akce, kterých se můžete aktivně zúčastnit.
   
 10. Aktuální data o zaměstnanosti ve Zlínském kraji
  Komora a její institut v rámci svých projektů získává, zpracovává a publikuje zajímavá data o zaměstnanosti ve Zlínském kraji. Můžete být jedni z prvních, kdo se dozví aktuální informace z této oblasti.
 • Etický kodex

  Etický kodex člena Hospodářské komory České republiky byl schválen představenstvem Hospodářské komory České republiky dne 19. 9. 2007.

  Členové hospodářské komory mají nyní možnost připojit se svým podpisem k Etickému kodexu člena Hospodářské komory České republiky, jehož znění je uvedeno zde.

  Člen hospodářské komory je na základě podpisu etického kodexu oprávněn užívat logo člena pro svoji prezentaci při všech činnostech svého podnikání. To znamená, že logo může umístit na dopisní papíry, na prospekty, letáky i reklamní předměty ke svému názvu, na vývěsní štíty se jménem firmy i na výstavách.

  A co vlastně etický kodex je?

  Obecně je to nástroj, který zajišťuje, aby aktivity podniku i jeho zaměstnanců odpovídaly stanoveným zásadám. Kodex nemá právní platnost, porušení lze však řešit postihem v kodexu stanoveným. Přijetí etického kodexu zvyšuje důvěryhodnost organizace, sjednocuje komunikaci a prezentaci, a přispívá k rozvoji firemní kultury.

  Máte-li zájem podepsat Etický kodex, obraťte se na pracovníky KHK ZK.