Co hledáte?

DNY ŘEMESEL 2019

5. 06. 2019

Ve středu 5. 6. 2019 proběhne Konference kariérových a výchovných poradců, jejímž ústředním tématem bude podpora technického a IT vzdělávání pro dívky, absolventky základních a středních škol. Se svými prezentacemi vystoupí zástupci Gender studies, o.p.s., Czechitas z.s., a prorektorky pro internacionalizaci z UTB Zlín.

Nebudou chybět příspěvky zaměřené na praktické kariérové poradenství zástupců Regio – výzkumného a vývojové centrum, z.ú,  psychologa KPPP i zástupce IPS-ÚP Zlín. Na konferenci dále vystoupí zástupci významných zaměstnavatelů a o své zkušenosti se podělí i zástupci vybraných vzdělávacích subjektů.


Ve čtvrtek 6.6. 2019 proběhne v areálu SVIT Den otevřených dveří.  Své výrobní haly zpřístupní firmy Geniczech-M, spol. s r.o., Flow Tech, s.r.o. a Kovárna VIVA, a.s a Konfrom Plastic, s.r.o. Vstup do firem bude pro účastníky zdarma.


V pátek 7. 6. 2019 proběhnou ve firmách Geniczech-M, spol. s r.o., Flow-Tech, s.r.o. a Kovárna VIVA, a.s, Konform Plastic, s.r.o. a ZPS - FRÉZOVACÍ NÁSTROJE, a.s. exkurze žáků zlínských základních škol.

Informace také na www.zkola.cz

 

Plakát konference

Plakát exkurze

 

 

Mgr. Pavla Stachová

koordinátor odborných aktivit projektu IKAP

stachova@khkzk.cz