Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Co hledáte?

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje zaznamenává rekordní růst členské základny

25. 06. 2024

TISKOVÁ ZPRÁVA
Zlín, 25. června 2024


Krajská hospodářská komora Zlínského kraje (KHK ZK) stále rozšiřuje svou členskou základnu. Jak potvrzují nejen statistiky za loňský rok, ale také aktuální čísla, počet firem a podnikatelů, kteří se zapojují do společného hájení svých zájmů, se významně rozrůstá a dosáhl historického maxima. Počet členů KHK ZK se zvýšil o 17 % oproti roku 2023, což znamená, že aktuálně členové komory reprezentují 40 tisíc zaměstnanců z celkového počtu 200 tisíc zaměstnanců ve Zlínském kraji.

„Jsme velmi rádi, že naše členská základna roste tak dynamicky. Zvýšený počet členů je pro nás potvrzením toho, že naše aktivity a služby mají smysl a že podnikatelé ve Zlínském kraji vnímají KHK ZK jako klíčového partnera pro podporu rozvoje svého podnikání a prosazování společných zájmů,“ uvedla Renata Brázdilová, ředitelka Krajské hospodářské komory Zlínského kraje. 

Podle Renaty Brázdilové tento pozitivní trend pokračuje i v roce 2024, což svědčí o rostoucím zájmu podnikatelů o členství v KHK ZK. „Naším cílem je nadále rozšiřovat a zkvalitňovat podporu a služby, které nabízíme podnikatelům z našeho regionu. Jsme rádi, že se nám aktivně daří naplňovat dohodu o dlouhodobé spolupráci, kterou jsme vloni podepsali se Zlínským krajem a díky které můžeme např. i v letošním roce pokračovat v pořádání technických jarmarků či velmi důležitého veletrhu práce a vzdělávání,“ dodala Renata Brázdilová.

KHK ZK se rovněž zaměřuje na posilování spolupráce s místními radnicemi. V rámci této spolupráce se uskutečnilo již několik inspirativních setkání podnikatelů s představiteli místní samosprávy.

„Jsme teprve v pololetí, a proto vím, že v letošním roce bude statistika aktivit naší komory ještě bohatší,“ prozradila Renata Brázdilová. „V loňském roce jsme uspořádali na čtyři desítky vzdělávacích akcí, kterých se zúčastnilo 350 zástupců firem. Letos chystáme velkou konferenci s názvem 'Zlínský kraj na křižovatce', která proběhne v září,“ zdůraznila Renata Brázdilová s tím, že se KHK inspirovala celostátní konferencí Česko na křižovatce pořádanou Hospodářskou komorou České republiky a dalšími svazy. 

„Naším záměrem je vytvořit v našem kraji silnou a důležitou platformu, kde budeme s odborníky diskutovat o klíčových problémech našeho kraje a zároveň mít příležitost setkat se a vyměnit si cenné zkušenosti,“ uvedla Renata Brázdilová.


Kontakty pro média:
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje
Renata Brázdilová, ředitelka
Tel: +420 735 746 862
Email: brazdilova@khkzk.cz 
 


O Krajské hospodářské komoře Zlínského kraje:
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje je nezávislou organizací, která sdružuje podnikatele a firmy v regionu. Jejím cílem je podporovat rozvoj podnikatelského prostředí, poskytovat služby a poradenství členům a zastupovat jejich zájmy na regionální i celostátní úrovni.

Soubory ke stažení