Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Co hledáte?

Technické jarmarky 2019

2. 09. 2019

Akce proběhne v pěti městech Zlínského kraje – Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín, Uherské Hradiště a Uh

V rámci projektu IKAP uspořádá během měsíce října a listopadu Krajská hospodářská komora Zlínského kraje sérii Technických jarmarků 2019. Akce proběhne v pěti městech Zlínského kraje – Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín, Uherské Hradiště a Uherský Brod.


Technické jarmarky jsou koncipovány jako exkurze ve významných regionálních firmách. Cílovou skupinou jsou žáci základních škol, převážně 8. – 9. tříd, které navštíví v jednom dni vždy dvě firmy, ve kterých získají informace nejen o navštívené společnosti a jejich výrobních programech, ale také i o důležitých dovednostech a znalostech, které jsou směrodatné pro budoucí zaměstnanecký poměr, aktuálně požadovaných pracovních pozicích, a dalších zaměstnaneckých benefitech. Součástí exkurze v každé firmě je i prezentace spolupracující střední školy, která žáky na pracovní pozice připraví.


V Rožnově pod Radhoštěm se do akce (2.10.2019) zapojí sedm firem (BROSE CZ, spol. s r.o., ON Semiconductor Czech Republic, s.r.o., ZPV Rožnov, s.r.o., STROZA s.r.o., NXP Semiconductors Czech Republic s.r.o., Retigo s.r.o., Inovative sensor technology s.r.o.) a žáci s osmi základních škol. Ve Valašském Meziříčí se do akce (9.10.2019) zapojí 8 firem (Deza a.s., PWO Czech Republic a.s., CBG AUTOMATION s.r.o., ROBE lightin s.r.o., Nábytek Jelínek-výroba nábytku s.r.o., Block a.s., MP Krásno, Pronast spol. s.r.o.) a devět základních škol, ve Vsetíně (16.10.2019) se do akce zapojí deset firem (H&B delta, s.r.o., Galvamet spol. s r.o., M&V, spol. s r.o.  Divize STIMZET, KOVAR a.s., HIRSCHMANN CZECH s.r.o., Woco STV, s.r.o., IRISA v.d., TES VSETÍN s.r.o., ZV – Nástroje s.r.o., TRIMILL, a.s.) a 15 základní škol. V Uherském Hradišti se do akce (7.11.2019) zapojí čtyři významné firmy (Aircraft Industries, a.s., Mesit holding, a.s., Třinecké železárny a.s. – provoz Tažírna oceli Staré Město, Thermacut, k.s.) a deset základních škol, v Uherském Brodě (14.11.2019) se již tradičně zapojí dvě nejvýznamnější regionální společnosti (Česká zbrojovka a.s. Uherský Brod, Aircraft Industries a.s) spolu se čtyřmi základními školami.


Každoročně má více než 1 500 žáků 8. – 9. tříd základních škol možnost získat aktuální informace, které mu pomohou při rozhodovávání o budoucím povolání a o výběru střední školy, která jej na vybranou pracovní pozici připraví. Do akce se zapojí 36 významných regionálních zaměstnavatelů a 25 středních škol.

Ve Zlíně den 28.8.2019
Zpracovala: Mgr. Pavla Stachová, Alena Dvorká