Co hledáte?

VELETRH PRÁCE A VZDĚLÁVÁNÍ

31. 10. 2019

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje připravuje Veletrh práce a vzdělávání, který se uskuteční 31. října a 1. listopadu 2019 v Kongresovém centru ve Zlíně. Setkání, propojující školy s praxí, je určeno pro žáky 8. a 9. tříd základních škol a jejich rodiče, pro kariérové a výchovné poradce, pedagogy, i širokou veřejnost.  

Návštěvníci získají informace důležité pro rozhodování o budoucím zaměstnání nebo o výběru střední školy, budou mít možnost komunikovat s významnými zaměstnavateli Zlínského kraje, získají přehled o aktuální situaci na pracovním trhu a dozví se detaily o aktuálních požadavcích na studium vystavujících středních škol.  


Jako vystavovatelé se veletrhu zúčastní více než čtyřicet středních škol Zlínského kraje, více než dvacet významných zaměstnavatelů regionu a další partnerské organizace, mezi nimi Úřad práce Zlín a Centrum kariérového poradentství Zlínského kraje.


Hlavní program dvoudenního Veletrhu práce a vzdělávání bude soustředěn ve Velkém sále Kongresového centra, kde budou umístěny stánky vystavovatelů.


Po oba dny bude Veletrh otevřen od 9 do 17 hodin.

Vstup je pro návštěvníky zdarma díky finančnímu zabezpečení akce z OP VVV 2014-2020, projektu č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_034/0008497.

Přístup je bezbariérový a k dispozici je parkování v podzemních garážích budovy Kongresového centra.