Co hledáte?

Kazachstán – online individuální konzultace s ekonomickými diplomaty

Ministerstvo zahraničních věcí ČR organizuje v pondělí 10. května 2021 od 9 do 12 hod SELČ on-line individuální konzultace s ekonomickými diplomaty velvyslanectví České republiky v Nur-Sultanu, Olgou Kalinovou a Lubošem Jozou.

On-line konzultace nabízejí zástupcům českých firem možnost individuálního on-line jednání s ekonomickými diplomaty v příslušné zemi, získání informací o aktuálních exportních příležitostech, podmínkách vstupu na trh anebo možnostech expanze obchodních či investičních aktivit.

Organizační pokyny:

On-line konzultaci je možné si rezervovat prostřednictvím odkazu níže, kde si můžete vybrat z nabízených volných časů. Po registraci obdržíte potvrzení registrace a následně odkaz na schůzku v Microsoft Teams, díky kterému se budete moci v konkrétní den a čas spojit s ekonomickým diplomatem. Délka konzultace je 30 minut. Při rezervaci prosím nezapomeňte uvést název firmy, kterou zastupujete.

Více informací k registraci najdete na: https://www.export.cz/akce/kazachstan_konzultace-2/

 

 

Přihláška na akci

Zrušit přihlášku

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Ochrana osobních údajů