Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Co hledáte?

NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE a zákona o zaměstnanosti

Termín konání: 07. 03. 2024 v 9:00 – 13:00 hod.
Místo konání: Zlín, Vavrečkova 5262 (budova č. 23, sídlo KHK ZK)
Lektor: Judr. Ing. Magda Janotová, LL. M.

Předmětem semináře je detailní výklad změn, které s sebou přináší významná novela zákoníku práce (novela zákoníku práce vyšla ve Sbírce zákonů pod číslem 281/2023 Sb. a je z části účinná od 1. října 2023 a z další části od 1.1.2024).  Tyto výrazné změny, ať už z důvodu transpozice směrnic EU nebo z důvodu potřeb vycházejících z praxe jsou změnami velmi zásadními. Na semináři probereme zejména úpravu v oblasti práce na dálku, digitalizaci personální agendy, změny v doručování a změny u dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr. V rámci připravované novely zákona o zaměstnanosti pak změny v oblasti agenturního zaměstnávání a nelegální práce.

Tento seminář je určen ředitelům, manažerům a firemním právníkům, dále vedoucím zaměstnancům a pracovníkům personálních oddělení, mzdovým účetním a všem dalším, kteří se o tuto problematiku zajímají.

Program
•    Změny v souvislosti s přijatou Směrnicí EU 219/1158 o rovnováze mezi pracovním a soukromým životem rodičů a pečujících osob (tzv. směrnice Work-life Balance)
•    Změny v souvislosti s přijatou Směrnicí EU 219/1152 o transparentních a předvídatelných pracovních podmínkách v EU
•    Povinnost zaměstnavatele poskytnout zaměstnanci informaci o klíčových aspektech pracovněprávního vztahu, forma a prokazatelnost informování, termíny
•    Skloubení osobního a pracovního života zaměstnance
•    Péče o děti a jiné překážky v práci
•    Pružné uspořádání práce
•    Výkon práce na dálku, pracovní podmínky, náklady, BOZP
•    Ochrana před propuštěním
•    Změny v dohodách o práci konaných mimo pracovní poměr, informování o obsahu právního vztahu
•    Další novinky v doručování v pracovněprávních vztazích
•    Přestupky na úseku pracovní doby, na úseku zvláštních pracovních podmínek některých zaměstnanců, na úseku práce na dálku, na úseku dohod o pracích konaných mimo pracovní poměr
•    Licenční změny ohledně agenturního zaměstnávání
•    Změny ohledně povolení ke zprostředkování o zaměstnání
•    Omezení řetězení dočasných přidělení
•    Změna v definici nelegální práce
•    Aktuální soudní judikatura v pracovněprávní oblasti

Cena semináře: 1.500 Kč bez DPH (tzn. 1.815 Kč) pro členy KHK ZK, 2.500 Kč bez DPH (tzn. 3.025 Kč) pro nečleny KHK ZK.

Účastníkům bude poskytnuto občerstvení.

Přihlásit se můžete do 29. 2. 2024 v horní části obrazovky.

Přihlášku lze zrušit nejpozději 3 pracovní dny před konáním akce na elektronickou adresu organizátora. Organizace má právo vyslat náhradníka (vhodné je upozornění organizátorů). Při neúčasti nebo zrušení přihlášky v kratší lhůtě než 3 pracovní dny před datem konání semináře, bude účtován stornovací poplatek ve výši 100% účastnického poplatku.
 

Soubory ke stažení

Přihláška na akci

Zrušit přihlášku

Vyplněním a odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním osobních údajů v nezbytném rozsahu.